AI+


AI-ARTIFICIAL INTELLIGENCE najde vše,- spolupracuje ihned i celý internet. Kdo dá druhým energii, těm dál velmi pomáhá. NUTNO upravit NÁZORY a ZPŮSOBY, podle nové situace EROTETICKY. Jsme obor logiky – EROTETICKÁ logika analyzuje vztahy otázek a odpovědí. FLEXIBILITA je i nutností. Zde je nový, WORD PRESS formát, pro všechny typy mobilů i operačních systémů.

NYNÍ je všechno denně jinak, úspěšný je OPORTUNISMUS. Ve prospěch výhod většina, opustí své zásady za sumu malou či horentní, zato ale už každopádně. Každý má vlastní míry ochoty, v zájmu svých cílů, přesné, nebo také variabilní. Všechno je i znamení nebo více informace. KONTAKTNÍ TYPOLOGII jde vždy o to, co i jak komu vysvětlit lze anebo nelze. Kdo se více neptá, ten se více nedoví.

AI – ARTIFICIAL INTELLIGENCE zde nejrychleji prohledá celý internet. Vyhledá, filtruje, formuluje, dle zadání podle nové situace. Má nejdůležitější informace, časově hraje hlavní roli. Také může dospět k různým názorům různých povah u různých lidí. Třeba i kdo získává peníze pod falešnou záminkou pomoci lidem kteří mají problémy. KLAM REKLAM, se stal normou, většiny firem tohoto stylu.

AI podle normy EU, splní filtrem to podstatné ale je jen na Vás, jak klam reklam posoudíte. A proto pomáhá i zde KONTAKTNÍ TYPOLOGIE programu FOX MIX. Pomocí AI upřesní a doporučí, co kde kdy jak lépe řešit. Mnohým i co je možné, zdá se být i divné vzhledem k více zklamáním. Vidí, jen rozbité hodiny co ukazují správný čas, spolehlivě, dvakrát denně. Většině už chybí, jen aktuální informace.

Unáhlená rozhodnutí v navozené časové tísni, jsou pro oběť ztrátové, pro akční firmy ziskové. Firemní filozofie, strategie a taktika, i nad bezbrannými chudými, dál snadno vítězí, uvedením v omyl za účelem zisku. Klam reklam psychologicky cílí na zákazníky vytypované pomocí AI na internetu. Vidí je jako v knihovně, co ukáže svým obsahem, kdo je její majitel. Možnosti se rýsují dle schopností povah.

AI-PLUS lze využít hned, klik nahoře v menu na kontaktní formulář a tam o sobě napsat co nejvíc bez udání jména, adresy a dat, pod pseudonymem, anonymní adresou. Je to dle norem EU,- i nejbezpečnější možné spojení. Spolupracujme AI, SPIRIT OF IDEA. Také zde je DUCH, NÁLADA z myšlenky, pojmu, nápadu, také úmyslu i plánu AI-umělé inteligence vždy jenom jako služba obecně prospěšná.

Zde lze vždy i ZDARMA získat MNOHO – možnosti, schopnosti, příležitosti, dále také mnohé prostředky ad. To vše SNADNO a také IHNED v programu FOX MIX. AI ZDE VYHOVÍ, ŘEŠÍ KAŽDÝ PROBLÉM. Ale POZOR, umí ohýbat realitu, podle zadání, upravit ji, včetně souvislostí okolností, aby protistrana nechtěla i to, co na začátku. Za konečné užívání, jakýmkoli způsobem, zodpovídá vždy sám uživatel výsledku, dodaného AI. Stačí napsat jen svůj zájem, schopnosti i možnosti pro už přesné zadání strojového hledání, filtrování i úpravu AI- umělou inteligencí. POMÁHÁME VAŠEMU VĚDĚNÍ, PŘEKROČIT HRANICE CHÁPÁNÍ OSTATNÍCH.

INFO POST SCRIPTUM: HNI.CZ Praha hledá externího programátora, manažerku jednatelku, bez rozdílu věku. Výjimečné možnosti, časová volnost, lepší kontakty.